MAKE THE MOST of AET WARSZTATY WYKŁADY

Premiera w Warszawie

Energetycznie rozpoczął się nowy sezon warsztatów praktycznych. W tym roku jesień oferuje nie jeden, a dwa tematy do wyboru uczestników. W trakcie spotkań przedstawiam liczne przypadki kliniczne oraz krok po kroku wyjaśniam kolejne etapy pracy, tak by nie było wątpliwości przy wdrażaniu nowych procedur klinicznych w swojej praktyce.
12 października odbyła się premiera nowego tematu warsztatów – MAKE THE MOST of AET; Mosty adhezyjne w odcinku przednim. Dla niektórych temat kontrowersyjny, ale wyraźnie cieszący się zainteresowaniem. Dla mnie to kolejne wyzwanie szczerego dzielenia się z Państwem moimi doświadczeniami klinicznymi.
Pozytywne nastroje uczestników i dobra energia Stolicy zaowocowały w części praktycznej świetnymi pracami oraz, co najważniejsze, stwierdzeniem, że nikt nie będzie miał obaw przed wprowadzeniem na stałe procedury mostu AET do swojej praktyki.
A 13 października od 10.00 pierwszy w tym sezonie warsztat TOKUYEMY, czyli odbudowy bezpośrednie w odcinku przednim. Zapraszam do śledzenia terminów kolejnych szkoleń na stronie firmy Marrodent.


Fot.Marcin Binienda

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz