„Dr Kaja jest profesjonalistą w każdym calu. Dba o dobry kontakt z pacjentem już od momentu powitania. W trakcie wizyty rzeczowo wyjaśnia problem, przedstawia możliwości leczenia i wskazuje najlepsze rozwiązanie. Podczas pracy jest dokładna, zaangażowana i sumienna. Ma szeroką wiedzę na temat stomatologii i wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne. Jej otwartość, profesjonalizm i umiejętności sprawiają, że naprawdę jest specjalistą godnym polecenia.”
∼ Marta

„Czy zdarzyło Wam się mieć takie poczucie bezpieczeństwa, by bez znieczulenia zdrzemnąć się na fotelu dentystycznym? To jest możliwe u dr Kai Wichrowskiej. Jej delikatność a jednocześnie pewność ręki i komfort gabinetu H.S. są dowodem, że można odrzucić lęk przed dentystą. Dla mnie, aktorki, wizyta u dr Kai, nawet przed spektaklem nie przysparza stresu. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.”
∼ E.W.

„Dr Kaja Wichrowska-Rymarek jest wspaniałym stomatologiem. Już kilka lat, systematycznie odwiedzam Panią doktor i jestem w pełni zadowolona z efektów leczenia,późniejsze wizyty były już tylko wizytami kontrolnymi.
Pani Kaja wyróżnia się poświęceniem, zaangażowaniem w wykonywaną pracę, dokładnością i pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Doktor jest doświadczonym i profesjonalnym specjalistą, w 100 % godnym polecenia! Widać, że wybór zawodu nie był przypadkiem, lecz powołaniem.”
Sylwia Szafraniec

„Chciałabym polecić Doktor Kaję jako najwyższej klasy specjalistę, który całe serce poświęca swoim pacjentom. Nie ma problemu stomatologicznego, z którym nie potrafiłaby sobie poradzić – z moimi ząbkami zdziałała prawdziwe cuda. Jest osobą bardzo kompetentną, fachową oraz bardzo sympatyczną – każdą wizytę kończę z uśmiechem na twarzy. Z czystym sercem polecam Doktor Kaję wszystkim moim najbliższym oraz znajomym jako najlepszego dentystę pod słońcem.”
Anna Nowacka

„Od roku 2007 mam stały kontakt z Dr Wichrowską, całość mojego leczenia pourazowego była bardzo kompleksowa. Dr Kaja jest osobą niespotykanie oddaną swojej pracy, do dziś cenię dokładność i serce włożone w prace nade mną jako pacjentką lata temu.”
Renata Wojtalik

„Polecamy Dr Wichrowską-Rymarek. Leczymy się u niej już od 2 lat. Zawsze uśmiechnięta i rzeczowa znajduje rozwiązanie każdej sytuacji. Jest precyzyjna i delikatna, co potwierdzają nawet pacjenci leczący się bez znieczulenia. Jej anielską wręcz cierpliwość i dokładność można tylko podziwiać.”
Maria i Piotr

„Pani Kaja to dr Ząbek! I będę teraz do niej mówił ciocia. Była dla mnie bardzo miła, a ja wcale się nie bałem. Wygoniła mi robaczki z ząbków, później zakleiła taką specjalną plasteliną i już mnie ząbki nie bolą! Jak zachorują mi ząbki to zawsze będę przychodził do cioci Kai!”
∼ Piotruś

„Gdyby więcej było takich osób jak Pani Doktor Kaja Wichrowska, ludziom żyłoby się lepiej, przyjemniej i zdrowiej. 🙂 Dzięki Pani Kai mam piękne zęby o których, gdyby nie ona, mógłbym tylko pomarzyć. Pomimo dość skomplikowanych zabiegów i bardzo wielu wizyt, z wielką przyjemnością wybierałem się na kolejne wizyty. Powodowała to zarówno fachowość Pani Doktor Kai jak i fachowa i miła obsługa personelu i wspaniałe wyposażenie gabinetu. Wszystkim serdecznie polecam wizytę u Pani Kai, na pewno wyjdą z gabinetu zadowoleni i z pięknym uśmiechem.”
∼ Piotr Adamkiewicz

„Jak ktoś boi się panicznie dentysty to dr Kaja jest jedynym lekarzem, który może to zmienić!!! U niej człowiek cieszy się z każdego ubytku!!!”
∼ Łukasz

„Droga Kaju
Wcześniej znałam Cię jako koleżankę z dzieciństwa, teraz poznaję jako stomatologa.
Wybrałam Cię na mojego lekarza dentystę, bo uważam, że jesteś osobą pełną pasji, zaangażowaną w swoją pracę i poszerzającą swoją wiedzę.
PS Kto by pomyślał, że dwadzieścia kilka lat po grze w zbijanego to Ty odbudujesz ponownie kawałek mojej jedynki utraconej przez asfalt naszego „podwórka” 😉
Pozdrawiam serdecznie”
∼  Aga

„Miałem przyjemność być wśród wolontariuszy programu Zdrowy Uśmiech w trakcie Trójboju Siłowego Olimpiad Specjalnych w Hrubieszowie (2013r.). Pani Dr. Wichrowska kierowała naszym zespołem. Po raz pierwszy widziałem tyle troski i cierpliwości, kiedy przeprowadzała badania zawodników specjalnych. Cały zespół chyli czoła przed Panią Doktor! Dziękujemy!”
∼ Wolontariusz Special Smiles

„Uczestniczyłem w wykładzie Pani Wichrowskiej-Rymarek w Zamościu na temat adhezji przy odbudowach protetycznych. Wciągająca forma wykładu, pouczająca treść i talent prelegentki sprawiły, że było to bardzo wartościowe spotkanie.”
∼ Tomasz

„Dr Kaja Wichrowska – Rymerek
W imieniu Zarządu Oddziału PTS w Krośnie przesyłam Pani Doktor serdeczne podziękowanie za prezentację wykładu na temat: Odbudowy adhezyjne – sprawdzone sposoby na sukces w codziennej pracy klinicznej. Zaprezentowany temat wzbudził duże zainteresowanie i pozytywną ocenę wszystkich uczestników. Prezentacja była naprawdę starannie opracowana w oparciu o własne przypadki kliniczne i dzięki temu była ciekawa dla lekarzy samodzielnie praktykujących – uczestników zebrania. Na podkreślenie zasługuje również sposób prezentacji charakteryzujący się dużą swobodą, jasnością wypowiedzi i wysoką kulturą osobistą. Świadczy to o dużej wiedzy stomatologicznej oraz szerokim zakresie posiadanych  umiejętności.
Z poważaniem”
Prezes Oddziału PTS w Krośnie, Wojciech Kolanko

„Witam Pani Doktor, piszę, ponieważ bardzo chciałam podziękować za zajęcia a w szczególności za planowanie leczenia kompleksowego u pacjentów. Chciałam tylko powiedzieć, że w dniu dzisiejszym przekonałam się na własnej skórze, jak bardzo są one potrzebne i jak poszerzają nasz punkt widzenia i pomagają w ułożeniu planu leczenia wraz z różnymi opcjami. Akurat w przypadku mojego pacjenta, od razu przypomniała mi się Pani Doktor i nie dałabym sobie spokoju, nie pisząc tej wiadomości. Zatem pozdrawiam serdecznie z przepięknego Wrocławia”
∼ Kornelia Borska

Jeśli chcą Państwo podzielić się swoimi opiniami na mój temat, proszę przesyłać ja na adres: opinie.drkaja.pl@gmail.com
Państwa opinie będą pojawiały się na stronie w systemie losowym. 

Dodaj komentarz