Lubię dzielić się swoim doświadczeniem w trakcie wykładów i warsztatów praktycznych. Ważnym elementem każdego spotkania jest dla mnie dyskusja z jego uczestnikami, która poszerza horyzonty myślenia oraz daje satysfakcję z zainteresowania tematem.
W pracy klinicznej, za zgodą pacjenta, korzystam ze sprzętu fotograficznego, dzięki czemu, nie tylko prowadzę dokumentację medyczną, planuję leczenie, ale mam też możliwość przedstawienia mojej pracy klinicznej większemu gronu odbiorców.

Przykładowe tematy prowadzonychwykładów i warsztatów:
Odbudowy adhezyjne – sprawdzone sposoby na sukces w codziennej pracy klinicznej.
Odbudowy adhezyjne – rozwiązania klasyczne czy obarczone ryzykiem?
Mosty Atraumatyczne, Estetyczne, Trwałe.
„TOKUYEMY” : Bezpośrednie odbudowy zębów przednich – jak łatwo uwierzyć w swoje możliwości.– warsztat praktyczny. W linku znajdą Państwo przykładowe zaproszenie do jednego z miast.

warsztat dotyczący odbudów w odcinku przednim – w ofercie od października 2017 roku. W linku znajdą Państwo Zaproszenie na warsztaty AET – przykładowo do Warszawy, bo tam zaczynamy, ale warto śledzić kiedy będziemy w innych miastach.

Aktualności dotyczące planowanych wykładów na bieżąco znajdą Państwo w zakładce „MINI BLOG

Wykłady prowadzę również w ramach mojej działalności w Olimpiadach Specjalnych. Jednym z nich był temat „Be a fan of Special Olympics! Wolontariat jako forma samorealizacji oraz pomocy osobom niepełnosprawnym  intelektualnie (w aspekcie pracy z pacjentem niepełnosprawnym)” wygłoszony 7.01.2012r. podczas Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowo-Naukowej Dental Cocktail Lodz.

Dodaj komentarz