EDUKACJA OGÓLNE OLIMPIADY SPECJALNE

Intensywny czas

U mnie nie ma wakacji. Wraz z końcem roku akademickiego wpadłam w niesamowity wir wydarzeń.  Czerwiec obfitował w wydarzenia naukowe: konferencja ergonomiczna we Wrocławiu (ach ten Wroclove :)),  konferencja Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej w Sopocie, Warsztaty praktyczne oraz przede wszystkim Sesja Specjalna Pascala Magne, mojego autorytetu w dziedzinie stomatologii adhezyjnej, którą się zajmuję. W sumie bite 8 dni z nauką od rana do wieczora.

13450711_10201753364352679_8962612513461273860_n

Ale nauka (certyfikaty) to nie wszystko.
W Olimpiadach Specjalnych współtworzę od maja nowy projekt. Wiele energii poświęcam ostatnio Kampanii „Zdrowa Społeczność Olimpiad Specjalnych”. Moje działania zmierzają przede wszystkim ku zwiększeniu dostępności opieki stomatologicznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Trzymajcie kciuki! Kwestia bardzo ważna, mam nadzieję, że niebawem będę mogła dzielić się z Państwem pozytywnymi informacjami z realizacji tego projektu.

Intensywnie pracuję również nad przygotowaniem programu warsztatów praktycznych dla lekarzy dentystów. Od jesieni planujemy poszerzyć ofertę wykładów o szkolenia praktyczne. Z radością czekam na to wyzwanie, bo praca kliniczna to najważniejsza część mojego zawodu. Pokazać ją szerszemu gronu to więcej niż tylko o niej opowiadać.

A co do pracy klinicznej… tak, tak… mimo czasu urlopowego jestem dostępna dla Pacjentów, a natłok zajęć staram się traktować jako motor napędowy a nie czynnik zmęczeniowy ?

Jedno muszę dodać, ogromne podziękowania dla Tomka, bez którego nie ogarnęłabym tej intensywności ?

Pozdrawiam ?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz